Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.

7 квіт. 2024
Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. В цей день учні закладу взяли участь у загальношкільному проекті «День здоров’я». Для всіх учнів школи було проведено урок здоров’я. Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини , виставка плакатів «Здоров’я очима дітей». Протягом дня відбулись веселі фізкультхвилинки та ігри для всіх учнів закладу. День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.