Накази про зарахування та відрахування учнів

Саратська районна рада Одеської області

Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

29.05.2020                                                    с. Долинка                                                 № 25

Про прийом дітей до 1-го  класу  у 2020 році

На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 « Про затвердження порядку обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти (надалі Порядок), затвердженого наказом міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367, листа Міністерства освіти та науки України від 10 серпня 2018 року №1/11-8477 «Про безоплатність здобуття повної загальної  середньої освіти, з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до першого класу,

1.Провести організований прийом заяв батьків та документів для зарахування дітей у перший клас з  01 червня 2020 року по 01 липня 2020 року (включно).

2. Заступнику директора з НВР Вололовцевій Т.В. забезпечити виконання організаційних заходів щодо прийому дітей до 1-го класу у 2020 році:

2.1. Провести інформування громадськості та батьків майбутніх першокласників про:

• порядок прийому дітей до 1-го класу;
  • територію обслуговування, що закріплена за школою;
  • перелік документів, що підтверджують належність до території обслуговування школи;
  • прогнозовану кількість учнів 1-го класу.

2.2. Розмістити на інформаційному стенді та сайті закладу вищеозначену інформацію до 01 червня 2020 року.

2.3. Організувати прийом заяв батьків для зарахування в перший клас відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

2.4. Не допускати збирання додаткових даних про дитину та її батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовності до навчання в школі тощо.

2.5. При обранні освітніх програм забезпечити виконання статті 5 Конституції України.

3. Здійснити за рішенням педагогічної ради зарахування дітей, які проживають за територією обслуговування за списками реєстру; за  наданням батьками  підтверджуючих документів встановленого зразка щодо проживання дітей за територією обслуговування школи до 1-го класу до 2 липня 2020 року включно відповідно до Порядку.

4. Оприлюднити не пізніше 03 липня 2020 року на інформаційному стенді та веб-сайті школи наказ про зарахування учнів до першого класу дітей, що проживають за територією обслуговування школи із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

5. Завгоспу школи Аубакірову Т.Б., медичній сестрі Здоровец С.О.:

• Організувати належні  санітарно-гігієнічні та протиепідемічні умови прийому документів від батьків (осіб, що їх замінюють).
  • Організувати проведення температурного скринінгу відвідувачів.
  • Здійснювати контроль за соціальним дистанціюванням з відповідними розмітками.
  • Організувати вологе прибирання та дезінфекцію  приміщень закладу освіти кожні дві години, провітрювання кожні 30 хв.

6. При прийомі документів всім працівникам закладу освіти дотримуватися соціального дистанціювання, мати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички).

7.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                           С.Д.Ніколаєв

З наказом ознайомлені:

Вололовцева Т.В.

Аубакіров Т.Б.

Здоровец С.О.

Саратська районна рада Одеської області

Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

02.07.2020                                            с. Долинка                                                 № 28

Про зарахування до закладу

здобувачів освіти 1 класу

На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  05 травня 2018 року за №564/32016, заяв батьків

Н А К А З У Ю:

1. Зарахувати до складу учнів 1 класу:

1. Атанасова Назарія Васильовича

2. Басову Ульяну Володимирівну

3. Буравченко Христину Василівну

4. Діну Данііла Федоровича

5. Малєнкова Назарія Григоровича

6.Лойчик Анастасію Максимівну

7.Чернея Артема Миколайовича

2. Заступнику директора з навчально-методичної роботи Вололовцевій Т.В. внести прізвища учнів до алфавітної книги за відповідною літерою.

3. Учителю 1 класу Гіц І.С.:

• Завести особові справи учнів під номерами, які присвоєні в алфавітній книзі.

До 30.08.2020

• Розмістити особові справи зарахованих учнів до папки з особовими справами 1 класу.

До 30.08.2020

• Внести прізвища учнів до списку 1 класу, що знаходиться в папці з особовими справами.

До 30.08.2020

• Внести прізвища учнів до сторінок класного журналу.

З 01.09.2020

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Вололовцеву Т.В.

Директор школи                                                             С.Д.Ніколаєв

З наказом ознайомлені:

Вололовцева Т.В.