наказ про запобігання булінгу

ДОЛИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району

68253,  с. Долинка, вул. Виноградна, 9 , код ЄДРПОУ 25814330

e-mail:dolinka86@ukr.net, http://sarzodolinka.klasna.com/uk/site/pedagogic-group.html

01.09.2022                                                  с. Долинка                                             № 113А – ОД

Про  запобігання булінгу

Відповідно Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства»,  листа Міністерства освіти і науки України від 20.07.2020 № 1/9-385 «Про деякі питання організації виховного процесу у 2021 -2022 н.р. щодо формування  в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок», з метою забезпечення конституційних  прав    учнів, запобігання проявів  жорстокого ставлення до дітей, приниження їх честі і гідності під  час освітнього процесу

1. Затвердити  Методичні рекомендації щодо формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу  в Долинській ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  2. Затвердити  План заходів щодо запобігання та протидії булінгу  на 2022/2023 навчальний рік. (Додаток 1)

до 10.09.2022 року

3.Заступнику директора з виховної роботи, педагогу-організатору Малєнковій Наталії Іванівні, практичному психологу Фрунзе Надії Анатоліївні,  організувати просвітницьку роботу з учасниками освітнього процесу щодо запобігання жорстокому поводженню над дітьми.

протягом  року

4. Педагогічним працівникам:

4.1.Забезпечити виконання Плану заходів щодо запобігання та протидії булінгу  на 2022/2023 навчальний рік.

4.2. Не допускати випадків фізичного та психологічного насильства, образ, недбалого й жорстокого поводження з дітьми.

4.3. Формувати в учасників освітнього процесу толерантне ставлення один до одного

протягом року

4.4. Уникати проявів жорстокого ставлення до учнів, приниження їхньої  честі, гідності та інших форм насильства (фізичного або  психічного).

протягом  року

4.5.Терміново інформувати адміністрацію закладу про будь-які випадки неправомірного поводження працівників по відношенню до учнів.

5. Координацію робіт по виконанню даного наказу покласти на заступника директора з виховної  роботи  Малєнкову Н.І., контроль залишаю за собою.

В.о. директора                                           Тетяна ВОЛОЛОВЦЕВА

З наказом ознайомлені: