Структура та органи управління закладу

Структура та органи управління закладу освіти

Система управління Долинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відповідає ст. 24 Закону України «Про освіту» № 2145-VIII від 05.09.2017 та Статуту закладу (затверджено рішенням Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області від 30 грудня 2020 року № 72-VІІІ

Управління Долинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу, здійснюють:

1) засновник – Засновником Долинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  І-ІІІ ступенів є Саратська селищна рада Білгород-Дністровського району Одеської області і має статус комунального закладу та належить до системи загальної середньої освіти, підпорядкований  управлінню  освіти, сім’ї, молоді та спорту Саратської ОТГ. Власник або уповноважений ним орган здійснює фінансування Закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів.

2) керівник закладу освіти – директор Долинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  – Сергій Дмитрович Ніколаєв. Керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу. Повноваження  та відповідальність керівника закладу освіти визначається законом та установчими документами закладу освіти.

3) постійно діючий дорадчий колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада, повноваження якої визначаються Законом і Статутом закладу освіти. Керівник закладу є головою педагогічної ради – постійно діючого колегіального органу управління закладом.

4) колегіальний орган громадського самоврядування – Рада закладу. Вищим органом громадського самоврядування Закладу освіти є загальні збори колективу, що скликаються не менше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє рада Закладу. Очолює  раду закладу  освіти голова, який обирається із складу ради.

5) органи самоврядування здобувачів освіти – учнівське самоврядування;

6) інші органи, передбачені спеціальними законами та/або установчими документами закладу освіти. У закладі створені і діють рада профілактики, учнівська республіка, батьківські комітети класів, методичні об’єднання, комісії та педагогічні супроводи,  положення про які затверджено педагогічною радою та  наказом по школі.