22 бер. 2024

Виготовили про воду ось таку книжечку учні 2 класу
21 бер. 2024

День лісів

Багато лісу -- не губи! Мало лісу -- бережи ! Немає лісу -- посади! Пам'ятаємо завжди ! Учні 2 клас
21 бер. 2024

21 березня ювенальні поліцейські спільно з фахівцями служб провели лекцію для школярів Долинського закладу напередодні весняних канікул.

Інспектор з ювенальної превенції відділу превенції Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області Валентина Арнаутова, спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Саратської селищної ради Катериною Яковець та спеціалістом із безпеки управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Саратської селищної ради Наталією Атанасовою, провели для учнів 7-11 класів лекцію на тему: « Вплив алкоголю та тютюнокуріння на підлітків » Фахівці обговорили з учнями одну з найактуальніших проблем сьогодення - розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління, а також розповіли їм про згубний вплив алкоголю та тютюну на зростаючий організм, нагадали про адміністративну відповідальність, яка може настати за ст. 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) та ст. 175-1 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зустріч була цікавою, діти охоче брали в ній участь і задавали питання..
20 бер. 2024

20 березня – Всесвітній день Землі.

Учні 3 класу❤️
20 бер. 2024

20 березня – Всесвітній день Землі.

14 бер. 2024

14 березня День українського добровольця

Виховна година з учнями 8 класу.
9 бер. 2024

9 березня всі українці відзначають 210-ту річницю від дня народження славетного українського поета, гуманіста і мислителя – Тараса Григоровича Шевченка.

З 04.03 по 08.03 у Долинському ЗЗСО пройшов тиждень української мови та літератури присвячений 210- й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка " Тарас Шевченко- Великий Кобзар"
8 бер. 2024

8 березня

Вітаємо милих жінок та дівчат з 8 Березня! Весняного настрою по життю, позитивних емоцій, неймовірних вражень, любові. Нехай вас оточує тільки тепло та турбота! Нових перемог, відкриттів й успіхів в усіх справах!❤️❤️❤️