24 лют. 2024

Сьогодні, 24 лютого, виповнюється два роки від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Другий рік в Україні триває лютий. Продовжується десятирічна війна, яку розв’язала Росія проти України. Розпочавшись з окупації Криму, окремих районів Донецької та Луганської областей, агресія РФ набрала нових масштабів на світанку 24 лютого 2022 року. Протистояння прийшло на територію всієї країни і стало першою у XXI столітті континентальною війною в Європі. Дякуємо нашим захисникам ЗСУ за кожне врятоване життя,за кожне звільнене село та місто,за кожний прожитий день. Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг. Вічний спокій, вічна пам'ять нашим воїнам- борцям за Україну ...
22 лют. 2024

Державна адміністрація: Отримуй інформацію з достовірних джерел

Державна адміністрація: Отримуй інформацію з достовірних джереля
21 лют. 2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

21 лютого - Міжнародний день рідної мови! Нам пощастило мати свою милозвучну, багату - таку, що лине піснею з глибин душі. Бережімо й плекаймо її! У ДОЛИНСЬКОМУ ЗЗСО МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ! Це та рушійна сила,яка об'єднала українців і весь світ! Вітаємо вас, українці!
20 лют. 2024

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого наш заклад вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні. Ми будемо завжди їх пам'ятати і відстоювати ті цінності, які відстоювали вони"
19 лют. 2024

МАН в секції " історичне краєзнавство" з роботою " Пантеон Героїв села Долинка " наш юний дослідник посів lll місце.

Вітаємо учня 9 класу Долинського ЗЗСО Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Падалкина Артема з перемогою в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України!!! В секції " історичне краєзнавство" з роботою " Пантеон Героїв села Долинка " наш юний дослідник посів lll місце. Дослідницька робота збереже пам'ять про наших Героїв- земляків, захисників нашої країни. Слава нашим захисникам! Слава Україні! Разом до Перемоги!!!
16 лют. 2024

16 лютого - День Єднання!

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи. Історичні випробування, які постали перед Україною й українцями, вимагають від нас монолітної єдності та рішучих дій. Разом ми непереможні! Переможемо разом! Слава Україні! Героям слава!
16 лют. 2024

16.02.24 - Пліч-о-пліч "Футзал"

У святковий для всіх українців День єднання 16 лютого 2024 року відбувся ІІ селищний етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з виду спорту «Футзал» серед юнаків. Команда «Сірий вовк» Долинського ЗЗСО була відзначена дипломами за участь.
15 лют. 2024

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні. В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто уже не знами: - Грибкову Сергію Михайловичу. І з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами: Мінкову Борису Михайловичу. Мінкову Григорію Михайловичу. Житнюку В'ячеславу Фоковичу. Чорному Олегу Анатолійович. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.
14 лют. 2024

14 лютого - День Святого Валентина!

З Днем святого Валентина!❤️❤️
12 лют. 2024

Тиждень інформатики

З 5 по 9 лютого в закладі пройшов тиждень інформатики. Протягом тижня проходили різні заходи, в яких приймали всі учні школи. 5 лютого проходило змагання «Найкращий геймер» між учнями 2 класів у програмі «GCompris» - «Хрестики нулики». Перемогу здобув Піддубний Артем. Між учнями 3-4 класів у онлайн-програмі «Pilas Bloques» у змаганні «Найкращий геймер» здобули перемогу Радукану Василь (3 кл.) та Маленков Назар (4 кл.). Протягом тижня проходив конкурс малюнків та поробок «Світ очима дітей». В ньому прийняли участь всі учні 2 класу, 4 класу, учні 3 класу( Мирка О., Аврамова В., Марусік С.Діну В.,Цитко А.) і учениця 6 класу – Фрунзе Регіна. В 2 класі класним керівником Карась Л.Г. було проведено на класній годині захід "Правила безпечного користування інтернетом". 08 лютого учні 5-11 класу взяли участь в грі - квест «Інформаційний марафон». Учні 10-11 класу були керівниками станцій, зустрічали команди, давали і перевіряли завдання. Учні 5-9 класів відвідували станції за маршрутним листом та виконували там завдання. Першою на фініш прийшла і найбільшу кількість балів набрала 35 балів команда 6 класу. Вітаємо з перемогою! Всіх переможців різних заходів нагороджено грамотами та солодкими призами на урочистій лінійці.