9 лют. 2024

09.02.24 - стартував ІІ селищний етап змагань, "Пліч-о-пліч.

Всеукраїнські шкільні ліги" з виду спорту "Баскетбол" серед юнацьких команд п'яти закладів загальної середньої освіти Саратської селищної ради Кубок бронзового призера, медалі та дипломи були вручені гравцям команди «Сірий вовк» Долинського ЗЗСО яка посіла ІІІ місце
7 лют. 2024

Всесвітній день читання в 2 класі НУШ

7 лютого в 2 класі було проведено свято до Всесвітнього дня читання.
4 лют. 2024

Трудовий десант: "Рідний край свій любимо- від сміття чистити будемо!"

4 лют. 2024

Четверте лютого чи четверте люте?

Четверте лютого чи четверте люте? Родовий відмінок назви другого місяця року - якого? - лютого. Люте - хижий, кровожерний, злий. Четверте лютого, п'яте лютого, шосте лютого. І четвертого лютня теж немає! Вражай вишуканою українською!
2 лют. 2024

Трудовий десант: "Рідний край свій любимо- від сміття чистити будемо!"

1 лют. 2024

01.02.2024 року збірна команда дівчат Долинського ЗЗСО, яка приймала участь у районних змаганнях з "баскетболу" та посіла ІІІ призове місце з 6 команд. Велика вдячність дівчатам за участь....
1 лют. 2024

З 11 по 29 грудня 2023 року було проведено Обласний фізкультурно-оздоровчий онлайн захід сеоед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти "5_Strong_Days"

31 січ. 2024

20 грудня-22 грудня 2023 року - У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Долинському ЗЗСО відбувся шкільний етап змагань

У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Долинському ЗЗСО відбувся шкільний етап змагань з волейболу - 20 грудня 2023 року учасниками якого були збірні команди 8-11 класів, баскетбол - 21 грудня 2023 року учасниками якого були збірні команди 8-11 класів. та з футзалу 22 грудня 2023 року учасниками якого були збірні команди 6-7 класів. За підсумками змагань турнірна таблиця виглядає так: ВОЛЕЙБОЛ І місце – збірна команда "КОЗАКІВ" ІІ місце – збірна команда "КОЙОТІВ" БАСКЕТБОЛ І місце – збірна команда "ОТАМАНІВ" ІІ місце – збірна команда "ЧЕМПІОНИ" ФУТЗАЛ І місце – збірна команда "ШАХТАР" ІІ місце – збірна команда "ДИНАМО" Учасники змагань нагороджені грамотами
29 січ. 2024

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Бій під Крутами - трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Історія, як відомо, повторюється - сьогодні ми продовжуємо тримати оборону від російської навали.
28 груд. 2023

Новорічне свято

Усе заради безцінних емоцій дітей! Позитивні емоції дитини - безцінні. Як і щасливі оченята, які запалюють тепло у душах дорослих, що особливо важливо в теперішній складний час. Тож, аби подарувати учням трішки святкових радощів та гарних вражень, 26 та 27 грудня в закладі відбулись новорічні свята.