16 лист. 2023

16 листопада 1995 році держави, які є членами ЮНЕСКО, ухвалили Декларацію принципів толерантності. Вона підтверджує той факт, що толерантність є не поступкою, а розумінням мультикультурності сучасного світу, проявом поваги, любові й терпимості. Толерантність — це свобода, справедливість та неупередженість. Вона надає кожній людині рівні можливості для розвитку.
13 лист. 2023

13 листопада - Всесвітній день доброти!

Радимо для характеристики доброї людини використовувати словосполучення "винятково добра людина", а не "людина рідкісної доброти". Робіть добрі вчинки не лише сьогодні!
8 лист. 2023

ВІДКРИТТЯ АЛЕЇ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИМ ОДНОСЕЛЬЦЯМ с. ДОЛИНКА

В храмовий день села Долинка, 8 ЛИСТОПАДА відбулося урочисте відкриття АЛЕЇ ПАМ1ЯТІ ЗАГИБЛИМ ОДНОСЕЛЬЦЯМ У ВІЙНІ З РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТОМ.
7 лист. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД “ШКІЛЬНІ ІГРИ”

07.11.2023 року в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в Долинському ЗЗСО були проведені змагання з баскетболу 3х3. У змаганнях взяли участь учні 10-11 класів. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда 10 класу, за що була нагороджена грамотою.
6 лист. 2023

ВОЄННА ПІДГОТОВКА УЧНІВ СТАРШИХ КЛАСІВ

НА БАЗІ ВОЄННОЇ ЧАСТИНИ С. САРАТА, УЧНІ СТАРШИХ КЛАСІ ПРОХОДИЛИ ВОЄННУ ПІДГОТОВКУ.
30 жовт. 2023

Місячник шкільних бібліотек в Долинському ЗЗСО

Протягом жовтня, у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек в Долинському ЗЗСО пройшов місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

27 жовтня - День української писемності та мови

РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ
27 жовт. 2023

27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови у Долинському ЗЗСО відбулася церемонія відкриття ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

27 жовтня - День української писемності та мови

На білому світі на чорній землі, є мова у квітів, є мова в зорі, є мова у бджілки, в метелика й клена, в бузкової гілки, в любистку зеленого. Є мова в калини, в дрімучого лісу, у річки й стежини, в осіннього листу. Та тільки тому, хто цурається рідної мови, не промовлять вони ані слова.
18 жовт. 2023

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми